REZERVACE

Ubytování
Na Návrší

Náš penzion se nachází pár minut chůze od historického centra města Znojma. Je to ideálním výchozím bodem pro poznávání tajů této moravské metropole.

O PENZIONU NA NÁVRŠÍ

VYUŽIJTE SKVĚLÉHO UBYTOVÁNÍ V KRÁLOVSKÉM MĚSTĚ S KRÁLOVSKÝMI VÝHLEDY NA DYJI

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! V termínu 8.9-10.9.2023 je penzion již obsazen.

Penzion Na Návrší Znojmo

Penzion-apartman Na Návrší Znojmo se nachází v blízkosti středu města. ​Penzion nabízí vybavený apartmán se 3 pokoji pro 2-7 osob. Pronajmout lze pokoje jednotlivě nebo jako jeden velký apartmán. Součástí je vybavená kuchyňka, koupelna, WC, úschovna kol, parkování auta a internetové připojení WI-FI. Toto ubytování je vhodné pro firemní turistiku, dovolenou s rodinou nebo výlet.

Město Znojmo

Znojmo a jeho okolí patří mezi vyhledávaná místa jižní Moravy. Tvoří významnou křižovatku mezi Dolním Rakouskem, českou kotlinou, jižní Moravou a jihem Čech. Město je vystavěno na mohutné skále nad řekou Dyji s řadou významných historických památek. Tato oblast dostala do vínku možnost pěstovat okurky, meruňky a zdánlivě obyčejný keř vinné révy, který má schopnost měnit se v povznášející nápoj zvaný víno...

REZERVOVAT

Služby

Ubytování v blízkosti středu města

WiFi ZDARMA

posezení a vlastní grilování na zahradĚ

Úschovna kol

VÍCE SLUŽEB ZDE

O ubytování Na Návrší

Penzion Na Návrší vás zve k pohodovému pobytu v jihomoravském Znojmě, starobylém městě s mnoha historickými památkami, skvělým vínem a překrásným okolím tvořeným přírodou národního parku Podyjí. Během několika minut dojdete do středu města a k rozsáhlému areálu znojemského hradu s románskou Rotundou sv. Kateřiny, pivovaru, e-vinotéky a vyhlídky do údolí řeky Dyje. Nechte se unést chutěmi, které vám Znojmo nabízí. Nejsou to jen víno, pivo a okurky, jež ho činí známým a dodávají mu na své jedinečnosti. Znojmo je především místem, kde na vás dýchne historie. Poznejte jeho romantická zákoutí, jeden z největších podzemních labyrintů ve střední Evropě nebo řadu dalších významných památek. Okouzlí vás i okolní příroda, cíl mnoha turistů, cyklistů a vodáků. Užijte si krásy národního parku Podyjí či úrodných vinic v okolí města. Nebo zavítejte na některou z kulturních akcí, které se zde během roku konají. Ve Znojmě si svézážitky vychutnáte všemi smysly!

3 osoby

Pokoj č.1

2 osoby

Pokoj č.2

2 osoby

Pokoj č.3